दैलेखका स्थानीय तह लगायत महाबुमा पनि बन्दको प्रभाव

कर्णालीदृष्टि
कर्णाली दृष्टि संवाददाता २२ माघ २०७७, बिहीबार १४:०८

दैलेख । माधव–प्रचण्ड समूहले आह्वान गरेको हड्तालमा आज माहाबु गाउँपालिका पनि पुर्ण रूपमा बन्द भएको छ ।

जिल्लाका अधिकांश स्थानीय तह लगायत महाबु गाउँपलिकाका  बिद्यालय तथा सरकारी कार्यालयहरु पनि बन्द भएका छन । बुधबार नेपाल कमिनिष्ट पार्टी (ने.क.पा)  माधव-प्रचण्ड समूहले वर्तमान के.पि. शर्मा वलि सरकारले  प्रतिनिधि सभा  विघटनको असवैधानिक कदम विरुद्ध बन्द हड्ताल गर्ने भनेर निकालेको  प्रेस वक्तव्यका अनुसार आज विभिन्न ठाउँहरु लगायत महाबुमा पनि बन्द गरेको गाउँपालिका अध्यक्ष जंगबहादुर शाहिले कर्णाली दृष्टिलाई जानकारी दिए ।

Next Post

महाबुको आठौं हिउँदे गाउँसभा आज उद्घाटन भएको छ

२२ माघ २०७७, बिहीबार १४:०८
दैलेख :दैलेखको महाबु गाउँपालिकाको आठौं हिउँदे गाउँसभा आज उद्घाटन भएको छ । प्रतिनिधिसभा विघटन र राष्ट्रिय सभाको अधिवेशन अन्त्य भएको अवस्थामा स्थानिय तहका हिउदे गाउँ तथा नगरसभा सुचारू भए संगै आज महाबु गाउँपलिकाको आठौं गाउँसभा उद्घाटन भएको छ। उक्त गाउँसभालाई गाउँपालिका अध्यक्ष जंगबहादुर शाहि, उपप्रमुख प्रेमकुमारी बुढा, निमित्त प्रमुख प्रशासकीय […]