भिरबाट लडेर ३० वर्षीया महिला र दुई वर्षीया बालिकाको ज्यान गयो, रुखले च्यापेर १ जनाको ज्यान गयो

कर्णालीदृष्टि
कर्णाली दृष्टि संवादाता ९ माघ २०७७, शुक्रबार २१:४३

काठमाडौं:रोल्पाको सुनिलस्मृति गाउँपालिका ३ गोराखरे भिरबाट लडेर दुई जनाको ज्यान गएको छ ।३० वर्षीया महिला र दुई वर्षीया बालिकाको गोराखरे भिरको गोरेटो बाटोदेखि दुई सय मिटर तल भिरालो जमिनमा अडिएको अवस्थामा शुक्रबार शव भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रोल्पाले जनाएको छ । यसबारेमा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरी निरीक्षक सन्तोष केसीले जानकारी दिए ।
यस्तै रोल्पाकै गङ्गादेव गाउँपालिका ३ बडाढुंगाका ४९ वर्षीय महेशकुमार केसीको रुखले च्यापेर ज्यान गएको छ । बिहीवार घर नजिकै जङ्गलमा सल्लाको रुख काट्ने क्रममा मुढाले च्यापेर गम्भीर घाइते केसीको राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचारका क्रममा ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Next Post

मञ्जु उपासना को ‘दिइसके यो जीवन सार्वजनिक (भिडियो सहित)

९ माघ २०७७, शुक्रबार २१:४३
काठमाडौंःचर्चित गायिका मञ्जु उपासनाको म्युजिक भिडियो ‘दिइसके यो जीवन ‘’ ओएसआर डिजिटल मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ । म्युजिक भिडियो मञ्जरी संगीत पाठशालाले निर्माण गरेको हो । मञ्जु उपासना, एच.वि.सुनारको सुमधुर स्वर रहेको सो गीतको लय तथा सङ्गीत सिर्जना पनि एच.वि सुनारले गरेका हुन् । गीतको म्युजिक भिडियोमा उत्तम श्रेष्ठ शिशिरको […]