पछिल्लो २४ घण्टामा थप सात हजार ४४८ जनामा कोरोना :३७ जनाको मृत्यु

कर्णाली दृष्टि संवादाता २० बैशाख २०७८, सोमबार १७:५१

काठमाडौं : पछिल्लो २४ घण्टामा थप सात हजार ४४८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ ।स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १६ हजार ६५८ पीसीआर परीक्षणमा सात हजार ३८८ जना र ५१८ एन्टिजेन परीक्षणमा ६० जना गरी सात हजार ४४८ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना भाइरस संक्रमणबाट ३७ जनाको मृत्यु भएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या २०२१ रहेको छ ।

Next Post

रगंकर्मी कृष्ण खड्काको अभिनय रहेको ‘बरी लै’ गीत सार्वजनिक (भिडियोसहित)

२० बैशाख २०७८, सोमबार १७:५१
काठमाडौं :बैदेशिक रोजगारीमा जाने युवा युवतीको बेदनालाई समेटिएको नयाँ गीत ‘बरी लै’ सार्वजनिक भएको छ । गायक दिपकराज विश्वकर्माको आवाजमा रहेको ‘बरी लै’ बोलको नयाँ गीत अडियो ल्याब स्टुडियोको प्रस्तुतिमा बनेको हो ।यस  गीतमा गायक दिपकराज विश्वकर्मा कै शब्द, संगीत र संगीत संयोजन रहेको छ । सार्वजनिक भएको ‘बरी लै’ […]