रगंकर्मी कृष्ण खड्काको अभिनय रहेको ‘बरी लै’ गीत सार्वजनिक (भिडियोसहित)

चक्र प्रसाद पोख्रेल २० बैशाख २०७८, सोमबार १८:३०

काठमाडौं :बैदेशिक रोजगारीमा जाने युवा युवतीको बेदनालाई समेटिएको नयाँ गीत ‘बरी लै’ सार्वजनिक भएको छ । गायक दिपकराज विश्वकर्माको आवाजमा रहेको ‘बरी लै’ बोलको नयाँ गीत अडियो ल्याब स्टुडियोको प्रस्तुतिमा बनेको हो ।यस  गीतमा गायक दिपकराज विश्वकर्मा कै शब्द, संगीत र संगीत संयोजन रहेको छ ।

सार्वजनिक भएको ‘बरी लै’ बोलको गीतमा लामो मयदेखी रगंमञ्चमा आफुलाई चिनाउदै आएका रगंकर्मी कृष्ण खड्कासँगै अजिता विश्वकर्मा र बाल कलाकार अभिषा धितालको अभिनय रहेको छ ।
गीतको भिडियोमा धिरज थापा मगरको कथा अनि सह–निर्देशनमा बनेको गीतको भिडियोलाई गायक दिपकराज विश्वकर्मा स्वयंले निर्देशन गर्नुभएको छ ।दुर्गा श्रेष्ठको छायाकंन रहेको गीतमा बिकास दाहालको सम्पादन रहेको छ ।

Next Post

सुदूरपश्चिम र गण्डकीका नवनियुक्त प्रदेश प्रमुखले लिए शपथ

२० बैशाख २०७८, सोमबार १८:३०
काठमाडौं :गण्डकी र सुदूरपश्चिम प्रदेशमा नियुक्त भएका प्रदेश प्रमुखलाई राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले पद तथा गोपनीयताको शपथ गराएकी छन् ।सोमबार मन्त्रिपरिषद बैठकको सिफारिशमा गण्डकी प्रदेशमा सीता पौडेल र सुदूरपश्चिम प्रदेशमा गंगाप्रसाद यादव प्रदेश प्रमुखमा नियुक्त भएका थिए । उनीहरुलाई सोमबार अपरान्ह राष्ट्रपति भण्डारीले शपथ गराएकी हुन् । शपथ समारोहमा प्रधानमन्त्री केपी […]