निशेधाज्ञमा काठमाडौं (फोटो फिचर)

चक्र प्रसाद पोख्रेल २९ बैशाख २०७८, बुधबार ०८:०२

कोरोना भाइरसको संक्रमण ह्वातै बढेपछी सरकारले जिल्ला प्रमुखहरुलाई आफ्नो जिल्लामा पाँचसय भन्दा बढी संक्रमित हुने बितिकै निशेधाज्ञ गर्नु भन्ने आदेश दिएको थियो शोही अनरुप काठमाडौंका उपत्यकाका ३ जिल्लाका जिल्ला प्रमुखहरुले पहिलोपटक बैशाख १६ गत्ते १ हप्ताको लागी निशेधाज्ञ जारी गरे र थप्दै जादा हाल तेश्रो पटक पुन :१५ दिन निशेधाज्ञ जारी गरिएको छ ।
यसै क्रममा काठमाडौका केहि ठाउँहरुको फोटो यँहा राखिएको छ ।

तस्वीर :चक्र प्रससाद पोख्रेल

Next Post

जुम्लामा नेपालकै सबैभन्दा ठुलो सामुहिक स्याउ बगैँचा

२९ बैशाख २०७८, बुधबार ०८:०२
जुम्ला :जुम्लाको तातोपानी गाउँपालिका ६ हियाखोलाका भक्तबहादुुर विष्टको स्याउ बगैँचामा २४ विरुवा छन् । स्याउका विरुवाको रेखदेख र संरक्षणमा जुटेका छन् उनी । पहिले धेरै पटक स्याउ रोपेका विष्टले यो पटक धेरै मेहनत त गर्नु परेको छैन् । तर अधिकांश समय स्याउ बगैँचामै छुट्याउने गरेका छन । गाउँका एक सय […]