प्रेम विवाहपछि हराएका भनिएका हुम्लाका चन्द्र कामी भेटिए

कर्णालीदृष्टी संवाददाता ८ पुष २०७८, बिहीबार ०७:३६

हुम्ला – हुम्लाको सर्केगाड गाउँपालिका–१ जैरका चन्द्र कामी भेटिएका छन् । गएको मङ्सिर २९ गतेदेखि हराएका भनिएका उनी  बुधवार बिहान भेटिएका हुन् ।

खार्पु प्रहरी चौकीको टोलीले उनलाई खार्पुनाथ गाउँपालिका–५ याङचुबजारमा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय हुम्लाका सूचना अधिकारी एवम् प्रहरी निरीक्षक दानसिंह भण्डारीले जानकारी दिनुभयो ।

१९ वर्षका चन्द्रले मुगु सोरु गाउँपालिकाकी युवतीसँग गएको मङ्सिर ५ गते प्रेम विवाह गरेका थिए । त्यसपछि मङ्सिर २९ गते माइती पक्षले बोलाएको र चन्द्रेलाई कुटपिट गरी बेपत्ता पारेको चन्द्र कामीको परिवारको आरोप छ । आरोपपछि जिल्ला प्रहरी कार्यालय हुम्लाले खोजी गर्न प्रहरी टोली खटाएको थियो ।

Next Post

तालिबानद्वारा विज्ञापनमा महिलाको फोटो प्रयोगमा प्रतिबन्ध

८ पुष २०७८, बिहीबार ०७:३६
काठमाण्डाै – अफगानिस्तानमा तालिबान समूहले विज्ञापनमा महिलाको फोटो प्रयोगमा प्रतिबन्ध लगाएको छ ।  मुख्य गरी काबुल सहरमा ‘साइनबोर्ड’ मा महिलाको फोटोको प्रयोगमा प्रतिबन्ध लगाइएकाे हाे । काबुलमा रहेका व्यवसाय तथा व्यापारिक केन्द्रका साइनबोर्डमा देखिने महिलाको सबै फोटो हटाउन स्थानीय सरकारलाई आदेश दिएको टोलो न्युजले उल्लेख गरेको छ । सरकारको यो निर्णयले […]