प्रिन्स र प्रसिना अभिनित म्यूजिक भिडियो पिरतीको फण्डा सार्बजनिक (हेर्नुहोस भिडियोसहीत)

चक्र प्रसाद पोख्रेल २१ माघ २०७७, बुधबार २०:२३


काठमाडौं :सानै उमेरमा राम्रो डान्सरको परिचय बनाएकाअहिलेका चर्चीत बाल कलाकार प्रिन्स प्रसिद सिंह थापा र प्रसिना बास्तोलाद्धारा अभिनय रहेको म्यूजिक भिडियो पिरती को फन्डा सार्बजानिक
भएको छ ।
टिनिटी डान्स स्टुडियोका संञ्चालक दिपक राज सुनार को निर्देशनमा बनेको यो गीत मन्ङगलबार म्यूजिक नेपालको युट्युव च्यानलबाट शार्बजनिक गरिएको हो ।
गायिका एन्जिला रेग्मी र गायक पुष्पराज बसेलको आवाजमा सजिएको यस गीतमा जिबेस सिंह गुरुङ रोसनी कार्की ,प्रिन्स प्रसिद सिंह थापा,प्रसिना बास्तोला लगायतको अभिनय रहेको छ ।त्येसैगरी यस गीतलाई मिक्स तथा मास्टरिङ स्याम स्वेत रसाइलीले गरेकाछन ।

Next Post

कर्णाली प्रदेश सभाको वार्षिकोत्सवमा २६ सांसद अनुपस्थित

२१ माघ २०७७, बुधबार २०:२३
सुर्खेत :कर्णाली प्रदेश सभाको तेस्रो वार्षिकोत्सव कार्यक्रममा २६ जना सांसदहरु अनुपस्थित भएका छन् । प्रदेशसभा सचिवालयले बुधबार वीरेन्द्रनगरमा आयोजना गरेको कार्यक्रममा १४ जना सांसदहरुको मात्रै सहभागिता देखिएको हो । अघिल्ला वार्षिकोत्सव समारोहमा सबै सांसदहरुको सहभागिता रहने गरेपनि यो वर्ष भने नेकपा विभाजनको असर वार्षिकोत्सवमा देखिएको छ । प्रदेशसभामा प्रतिनिधित्व गर्ने […]