निषेधाज्ञा थप्न उपत्यकाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठक बस्ने तयारी

कर्णाली दृष्टि संवाददाता १३ असार २०७८, आईतवार १४:०२

काठमाडौं । उपत्यकामा पनि निषेधाज्ञा थप हुने भएको छ । यसबारे निर्णय लिन आइतबार अपरान्ह ४ बजे तीन प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठक बस्ने जनाएको छ ।

काठमाडौंका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कालिप्रसाद पराजुलीले थप केही क्षेत्रलाई सहजीकरण गर्ने गरी निषेधाज्ञाबारे जारी गर्ने बताए ।

प्रशासनले १६ वैशाखदेखि निषेधको आदेश दिएको थियो । श्रृंखलावद्ध रुपमा थपिएको निषेधाज्ञा गत हप्ताबाट खुकुलो पारिएको थियो । हाल प्रशासनले निजी सवारीसाधन र ट्याक्सीलाई जोर-विजोर प्रणालीलाई अलि खुकुलो बनाएको हो ।

Next Post

कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा साउनको अन्तिम साता गर्ने प्रस्ताव ।

१३ असार २०७८, आईतवार १४:०२
काठमाडौ । राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डले कक्षा १२ को अन्तिम वार्षिक परीक्षा साउन अन्तिम साताबाट सञ्चालन गर्ने प्रस्ताव गर्दै सरकारसँग अनुमति मागेको छ । भौतिक रूपमा नै परीक्षा सञ्चालन गर्ने भन्दै बोर्डले परीक्षाका लागि अनुमति मागिएको जनाएको छ । बोर्डका अध्यक्ष प्रा. चन्द्रमणि पौडेलले परीक्षा सञ्चालनका लागि सरकारले अनुमति दिएलगत्तै आफूहरूले […]

सम्बन्धित समाचार