शहीद स्मारक ए डिभिजन लिगमा दुई चरणका खेल दशरथ रंगशालामा हुने

कर्णालीदृष्टी संवाददाता १ मंसिर २०७८, बुधबार ०७:२८

काठमाण्डौ । शहीद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबलमा दुई चरणका खेल दशरथ रंगशालामा हुने भएका छन् । मंसीर ३ गतेदेखि सुरु हुने प्रतियोगितामा सुरुवाती दुई चरणका सबै खेल दशरथ रंगशालामा हुने भएका हुन् ।

अखिल नेपाल फुटबल संघ एन्फाले यसअघिको तालिकालाई हेरफेर गरी नयाँ खेल तालिका सार्वजनिक गरेको हो । यसअघि एन्फाले दशरथ रंगशाला र एन्फा कम्प्लेक्स सातदोबाटोमा खेल हुने जनाएको थियो । लिगको उद्घाटन खेलमा फ्रेन्ड्स क्लब र सातदोबाटो युथ क्लब खेल्नेछन् ।

दशरथ रंगशालामा हुने उद्घाटन खेल फ्लड लाइटमा खेलाइनेछ । दोस्रो दिनदेखि हरेक दिन दुई वटा खेल हुने छन् । पहिलो खेल १ बजे हुनेछ भने दोस्रो खेल पौने पाँच बजे सुरु हुनेछ । प्रतियोगितामा १४ टोलीले सहभागिता जनाउने भएका छन् ।

Next Post

चीन विश्वकै धनी देश, अमेरीका भने पछि पर्यो

१ मंसिर २०७८, बुधबार ०७:२८
काठमाण्डौ । चीन विश्वकै धनी देश बनेको छ । परामर्शदाता म्याकिन्से एण्ड कम्पनीले सार्वजनिक गरेको प्रतिवेदन अनुसार पछिल्लो २० वर्षमा चीनको सम्पत्ति तीन गुणाले बढेको छ । चीन विश्व व्यापार संगठन (डब्लूटीओ) को सदस्य हुनुभन्दा एक वर्ष अगाडि देखिको तथ्यांक सार्वजनिक गरिएको हो । चीन सन् २००१ को डिसेम्बर ११ […]