दुल्लु आयुर्वेद औषधालयमा कार्यरत शाहीको बिधाई ।

झलक गिरी (भाबुक) ६ कार्तिक २०७७, बिहीबार २०:२१

दैलेख  ।  दुल्लु आयुर्वेद औषधालयमा कार्यरथ कार्यलय सहायक सुरत बहादुर शाहीको बिधाइ कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । ३४ बर्ष सरकारी सेवामा काम गर्दै आएका साही दुल्लु नगरपालिका वर्डा नं. १० सातखम्बका स्थायी बासिन्दा हुन ।

उनी उमेर हदका कारण सेवा निर्बिष्त साहिको दुल्लु नगरपालिकाले बिधाइ गरेको छ , २०६० साल देखि शाही औषधालयमा सेवारथ थिए।

उक्त शाहिको बधाईमा नगर प्रमुख घनश्याम भण्डारीले करुवा, उपप्रमुख बिष्णु थापाले मायाको चिनो, र प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत ज्ञानमणी नेपालले प्रसंशा पत्र र आयुर्बेद औषधालयका प्रमुख जनक थापाले दोसल्ला ओडाएर बिधाइ गरेका छन् । नगरप्रमुख भण्डारीले सार्बजनिक पदमा बस्नु पुर्ब र पछि एउटै ब्याबहार गर्न सबै कर्मचारी लाई अनुरोध गर्दै समाजपर्ती अझै जिम्मेवर हुन अनुरोध गर्दै, दशैले सबैको भलो गरोस यो संकटको सामना गर्ने शक्ति प्रदान गरुन् भन्दै बिजया दशमिको शुभकामना दिनुभएको छ ।

Next Post

घटस्थापनाको सातौं दिन आज फूलपाती भित्र्याइँदै |

६ कार्तिक २०७७, बिहीबार २०:२१
काठमाडौँ, नवरात्रिको सातौँ दिन शुक्रबार घटस्थापना गरिएको स्थानमा फूलपाती भित्र्याइँदै छ । दारिम, कटुुस, उखु, अदुवा, केराको पातसँगै पुष्पगुच्छा सहितको यो फूलपातीलाई स्वच्छ र शुद्ध रहेर घटस्थापना गरिएको स्थानमा अर्पण गरिन्छ । हनुमानढोका दरबारस्थित दशैँघरमा शुक्रबार करिब सवा तीन बजे गोरखाबाट धादिङको धुनीबेँसी हुँदै जमलमा आशागुर्जा र कल्स्यौँडी सहितको फूलपाती […]

सम्बन्धित समाचार