सप्तरीमा १३ वर्षीया बालिका बलात्कार गर्नेलाई १८ वर्ष कैद सजाय

कर्णालीदृष्टि
कर्णाली दृष्टि संवादाता १४ फाल्गुन २०७७, शुक्रबार २०:०८

सप्तरी :सप्तरीमा एक १३ वर्षीया बालिका बलात्कार गर्ने एक जनालाई १८ वर्ष कैद सजाय तोकिएको छ ।२०७६ साल भदौ १२ गते चिनजानकै व्याक्तीले बालिकालाई बलात्कार गरेको आरोपमा पक्राउ परेका राजविराज नगरपालिका ४ का आसमान निरालेलाई जिल्ला अदालत सप्तरीले १८ वर्ष कैद र १० हजार रुपैयाँ क्षतिपूर्तिको फैसला गरेको हो ।

निराले कामबाट फर्कँदै गरेकी बालिकालाई खाजासँगै नसालु पदार्थ खुवाएर नजिकैको पोखरी किनारमा लगी बलात्कार गरेको र अर्धचेत अवस्थामा छोडेको आरोपमा प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो ।

 

Next Post

कोरोनाका कारण थला परेको नेपालगञ्जको होटल व्यवसायले गति लिँदै

१४ फाल्गुन २०७७, शुक्रबार २०:०८
नेपालगञ्ज :यहाँका ठूला सुविधा सम्पन्न होटलको कारोवारले विस्तारै गति लिन थालेका छन् ।पर्यटन गन्तव्यको केन्द्र बिन्दुलाई प्रमुख आधार बनाएर नेपालगञ्ज हुँदै कैलाशमानसरोवर, बाँके र बर्दिया राष्ट्रिय निकुञ्ज, प्यूठानको स्वर्गद्वारी आश्रम, मुगुको रारा ताल, डोल्पाको शे–फोक्सुण्डो ताल जाने पर्यटकलाई लक्ष्य बनाएर यहाँ पाँचतारेसहितका सुविधासम्पन्न होटल खुलेका छन् । कोरोनाका कारण लगभग […]