प्रथम वडाअध्यक्ष कप भलीबल प्रतियोगिता सम्पन्न

कर्णालीदृष्टी संवाददाता १७ कार्तिक २०७८, बुधबार ०९:०३

दैलेख । दैलेखको महावू गाउपालीका वडा नम्बर २ वडाखोलामा प्रथम वडा अध्यक्ष कप भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । महाबू गाउपालीका वडा नम्बर २ को आयोजनामा यही कात्र्तीक १४ गतेबाट सूरु भएको प्रतियोगीता मंगलबार सम्पन्न भएको हो ।

नेपालीहरुको दोश्रो ठुलो पर्व शुभ दिपावलीको अवसरमा आयोजित प्रथम वडा अध्यक्ष कप भलिबल प्रतियोगितामा ९ वटा समुहले सहभागीता जनाएका थिए ।

सहभागी खेलाडीहरु

प्रतियोगितामा आयोजक बडाखोलाको समुह प्रथम हुदै रु २० हजार नगद पुरस्कार हात पार्न सफल भएको छ । यस्तै गिताचौर युथ क्लब दोश्रो हुदै रु १५ हजार रुपैयाँ पुरस्कार प्राप्त गरेको छ ।

तेश्रो स्थान हासील गर्न सफल भएको खरीगैरा युथ क्लबले रु १० हजार पुरस्कार पाएको छ भने चौथो हुन सफल ज्वाला युवा क्लब वासीलाई रु ५ हजार पुरस्कार प्रदान गरिएको आयोजक समितीका संयोजक सुरेन्द्र गूरुङ्ले जानकारी दिए ।

उनका अनुसार आयोजक बडाखोलाका खेलाडी उत्कृष्ट खेलाडी समेत बन्न सफल भएका थिए ।

Next Post

जाजरकोटमा ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा तीन जनाको ज्यान गयो

१७ कार्तिक २०७८, बुधबार ०९:०३
जाजरकोट । जाजरकोटमा ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा तीन जनाको ज्यान गएको छ । एक जना घाइते भएका छन् । नलगाड नगरपालिका–५ झुल्केडाँडामा भएको दुर्घटनामा नलगाड नगरपालिका–५ का ३५ वर्षीय चङ्कलाल विक, २५ वर्षीय सुरेश खत्री र ६२ वर्षीय बलबहादुर खत्रीको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय जाजरकोटले जनाएको छ । ट्र्याक्टरका सहचालक […]