बलात्कार आरोपमा फरार युवक पक्राउ ।

कर्णालीदृष्टी संवाददाता ९ मंसिर २०७८, बिहीबार ०७:४२

रुकुम (पश्चिम) । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुकुम पश्चिमले जबरजस्ती करणीको मुद्दामा फरार प्रतिवादीलाई पक्राउ गरेको छ ।

रुकुम पश्चिमको आठबीसकोट नगरपालिका–१० मारीकाट्टेका १९ वर्षीय खड्कबहादुर परियारलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । घर नजिकै लुकेर बसेको अवस्थामा परियारलाई बुधबार पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार उनले गत असार १८ गते राति अन्दाजी १ बजेको समयमा घरमा एक्लै सुतिरहेको अवस्थामा २४ वर्षीया महिलालाई जबरजस्ती करणी गरेर फरार भएका थिए । पीडितले प्रहरीमा जाहेरी दिएपछि प्रहरीले खोजतलास जारी राखेको थियो ।

उनलाई ४ महिनापछि पक्राउ गरेर घटनाको थप अनुसन्धान सुरु गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरीक्षक डेकेन्द्र शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

Next Post

रोल्पा कांग्रेस सभापतिमा आचार्य

९ मंसिर २०७८, बिहीबार ०७:४२
रोल्पा । नेपाली कांग्रेस रोल्पाको सभापतिमा किशोरकुमार आचार्य निर्वाचित हुनुभएको छ । सभापतिका अर्का उम्मेदवार मानबहादुर खत्रीलाई ६२ मतले पछि पार्दै आचार्य निर्वाचित हुनुभएको हो । आचार्यले ५ सय २ मत पाए भने खत्रीले ४ सय ४० मत पाउनुभयो । मंगलबार रातिदेखि थालिएको मत गणना र बुधबार दिउँसोसम्म पदाधिकारीको मात्रै […]