सरकारले तत्काल कुनै पनि क्षेत्र बन्द नगर्ने

कर्णाली दृष्टि संवादाता ३१ चैत्र २०७७, मंगलवार ०७:०५


काठमाडौँ :सरकारले तत्काल कुनै पनि क्षेत्र बन्द नगर्ने भएको छ। सोमबार बसेको  कोरोना संक्रमणको परिस्थिति हेरेर मात्र लकडाउन र शैक्षिक संस्था बन्दको निर्णय लिने भएको हो।

मुलुकमा कोरोना संक्रमणको दोश्रो लहर फैलिएको ठहर गर्दै स्वास्थ्यका नयाँ मापदण्ड जारी गर्ने र परिस्थिति हेरेर मात्र निर्णय लिने निष्कर्ष बैठकले निकालेको छ।

बैठकले कोभिड संकट व्यवस्थापन केन्द्र (सीसीएमसी)को पछिल्लो प्रस्तावमाथि छलफल गरेको थियो। सीसीएमसीले कोरोना संक्रमण बढेको भन्दै शैक्षिक संस्था तीन साता बन्द गर्न प्रस्ताव गरेको थियो। सो प्रस्ताव लगत्तै सरकारले सरोकारवाला निकायहरुसँग समेत छलफल गरेको थियो। उनीहरुले शैक्षिक संस्था बन्द नगर्न आग्रह गरेका थिए ।

Next Post

  जीप दुर्घटना हुँदा एकै गाउँका चार जनाको ज्यान गयो, १८ जना घाइते

३१ चैत्र २०७७, मंगलवार ०७:०५
काठमाडौं :दोलखामा जीप दुर्घटना हुँदा चार जनाको ज्यान गएको छ ।दोलखाको बिगु गाउँपालिका-४ लादुकमा गएराति प्रदेश ३-०१-०२३ च ७५८० नम्बरको जीप दुर्घटना हुँदा बिगु-३ का २४ वर्षीया चण्डीका थापा, ३५ वर्षीय विनोद केसी, ४५ वर्षीया अजिता खत्री, ५२ वर्षीया राधा खड्काको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दोलखाले जनाएको छ । […]