बुटवलको तिलोत्तमाका मेयर–उपमेयर चढ्ने गाडीलाई एम्बुलेन्स बनाइयो

कर्णाली दृष्टि संवादाता २३ बैशाख २०७८, बिहीबार ११:००


रुपन्देही : रूपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकाले मेयर तथा उपमेयर चढ्ने गरेको गाडीलाई एम्बुलेन्सका रूपमा प्रयोग गर्ने भएको छ ।नगरपालिकाभित्रै कोरोनाका गम्भीर बिरामीको संख्या थपिँदै गएकाले उनीहरूलाई अस्पताल लैजान एम्बुलेन्स अभाव हुन थालेपछि यस्तो निर्णय गरिएको नगरप्रमुख वासुदेव घिमिरेले बताए ।

मेयर घिमिरेले लु१झ ३ सय ६० नम्बरको र उपमेयर जगेश्वरीदेवी चौधरीले ३ सय २६ नम्बरको स्कर्पियो गाडी प्रयोग गर्दै आएका छन् । ‘अहिलेको परिस्थितिमा नागरिकले एम्बुलेन्स नपाएर घरमै छटपटाइरहँदा हामी गाडी चढेर हिँड्न सुहाउँदैन,’ घिमिरेले भने, ‘नागरिककै करबाट खरिद गरेका सरकारी गाडी नागरिककै लागि प्रयोग गर्दै छौं ।’

उक्त गाडीमा सिट र अक्सिजन सिलिन्डर व्यवस्थापन भइरहेको र आजदेखि नै एम्बुलेन्सका रूपमा प्रयोगमा ल्याइने उनले बताए । दैनिक दुई सय जनासम्म संक्रमित थपिँदै गइरहेको तिलोत्तमामा जिल्लामै बुटवल उपमहानगरपछि धेरै संक्रमित छन् ।

 

 

Next Post

दैलेखको महाँबु गाउँपालिका अध्यक्ष ,कर्मचारी र व्यापारी सहित ५ जना लाई कोरोना पोजेटिभ

२३ बैशाख २०७८, बिहीबार ११:००
दैलेख :दैलेखको महाँबु गाउपालिकाका जनप्रतिनिधी र कर्मचारीलाई कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।गाउँपालिकाका अध्यक्ष जंग बहादुर शाही सहित ५, जनालाई कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । बिहिवार महाबु हस्पिटलमा (कोभिड-१९) को एन.टि.जेन चेक गर्दा अध्यक्ष शाही, निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रणबहादुर के.सि एम्बुलेन्स चालाक, हरी बुढा, व्यापारी देवबहादुर शाही, गजेन्द्र नेपाली लागाईत […]