आज १ लाखभन्दा बढी मात्र खोप नेपाल आउने

कर्णालीदृष्टी संवाददाता ८ कार्तिक २०७८, सोमबार ०९:३६

काठमाण्डौ । १ लाखभन्दा धेरै कोरोनाविरुद्धको खोप आज सोमबार नेपाल आउने भएको छ । अमेरिकाले कोभ्याक्स सुविधामार्फत दिन लागेको फाइजर खोप आज आउन लागेको स्वास्थ्य सेवा विभाग अन्र्तगतको खोप शाखा प्रमुख डा सागर दाहालले जानकारी दिनुभयो ।

उक्त खोप आज बिहान ९ बजे कतार एयरवेजको जहाजबाट त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा आइपुग्ने छ । यसअघि अमेरिकाले एक डोजमात्र लगाए पुग्ने जोन्सन एण्ड जोन्सनको १५ लाख ३४ हजार मात्रा कोरोना खोप अनुदानमा नेपाललाई दिएको थियो ।

यो खोप थोरै मात्रामा आएकाले दीर्घ रोगीलाई लगाइने स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।

 

Next Post

भगवतीमाईमा खेलकुद महोत्सव हुने ।।

८ कार्तिक २०७८, सोमबार ०९:३६
दैलेख । दैलेखको पुर्वी क्षेत्रमा पर्ने भगवतीमाई गाउँपालिकाको केन्द्र बेस्तडामा कर्णाली प्रदेश अन्र्तरपालीका स्तरीय खेलकुद महोत्सव हुने भएको छ । नेपालीहरुको महान पर्व शुभ दीपावलीको अवसरमा गाउँपालिकामा खेलकुद महोत्सव हुन लागेको हो । भगवतीमाई खेलकूद विकास समितिको आयोजना तथा गाउँपालिकाको समन्वयमा ‘स्वास्थ्यका लागि खेलकूद, राष्ट्रको लागि खेलकूद’ भन्ने नारालाई आत्म […]